Kvalitní domácí a kuchyňské potřeby BANQUET

Pokud chcete své kuchyni dopřát kvalitní domácí a kuchyňské potřeby, vyzkoušejte značku BANQUET. Český výrobce, který si za 15 let působení na trhu získal trvalou přízeň amatérských i profesionálních kuchařů, dobyl nejen tuzemský trh, ale s nebývalou grácií pronikl i do domácností celého světa.

Chcete potěšit zapáleného kuchaře nebo kuchařku dárkem z řady kvalitních domácích potřeb? S důvěrou vyberte některý z trendy kousků z kompletního sortimentu značky BANQUET. BANQUET spojuje dlouholeté zkušenosti v oboru se širokou nabídkou designů. Samozřejmostí je důraz na kvalitu a funkčnost výrobků. Všechny kuchyňské a domácí potřeby BANQUET jsou praktické, užitečné a svým uživatelům přinášejí radost při jejich používání. Popularita značky BANQUET je doložena prodejem výrobků ve více než 20 zemích Evropy i mimo ni. Miliony spokojených zákazníkům jsou jasným důkazem o kvalitě produktů BANQUET. Mezi nejoblíbenější patří sady nerezového nádobí BANQUET a keramické nože BANQUET.

BANQUET vás potěší šířkou svého sortimentu

Kompletní nabídka produktů do kuchyně a jídelny, to je značka BANQUET. V sortimentu najdete domácí potřeby, které jsou určeny pro zpracování surovin, k přípravě pokrmů i nápojů, ke stolování nebo podávání nápojů, k uchovávání surovin i hotových jídel.

Mezi domácí potřeby řadíme obrovskou skupinu produktů. Zmínit můžeme výrobky určené k přípravě jídel nebo pro zpracování surovin, jako jsou prkénka na krájení, vály na zpracování těsta, kráječe a sekáčky na maso, ořechy nebo bylinky, cedníky na těstoviny, kuchyňské nože nebo mlýnky. Další velkou skupinu tvoří výrobky na vaření a pečení – kompletní sady nádobí nebo kusové hrnce, pánve, pekáče či rozmanité formy na pečení.

Výrobky, které BANQUET nabízí ke stolování, vás potěší celou řadou designů. Mohou být skleněné, keramické, dřevěné, silikonové, plastové nebo porcelánové. Zahrnují nejen klasiku, jako jsou sady talířů nebo jednotlivé talíře, celé jídelní sady, hrnky, sklenice, konvice, menážky, cukřenky nebo servírovací sady, ale i široký sortiment dalších produktů, které servírování jídel a nápojů náležitě obohatí.

Organizaci práce v kuchyni vám usnadní i ostatní doplňky, jako jsou chlebníky, jídlonosiče, dózy, termosky a termohrnce. BANQUET nabízí i barové vybavení nebo drátěnou kolekci. V sortimentu kuchyňských výrobků BANQUET si každý najde svůj oblíbený produkt.

BANQUET potěší každého

Pořídili jste si novou kuchyň a nyní sháníte potřebné vybavení? Chcete, aby design kuchyňské linky ladil s její výbavou? Ať už sháníte moderní, tradiční, minimalistické nebo třeba klasické výrobky v rustikálním stylu, s důvěrou se porozhlédněte v sortimentu výrobků BANQUET.

BANQUET vyrábí produkty ze všech moderních i tradičních materiálů. V nabídce tak najdete domácí a kuchyňské potřeby ze silikonu, nerezu, dřeva, plastu, keramiky, skla, porcelánu nebo smaltu. Design může být jednoduchý, jemný, čistý, stejně tak jako rozmanitě barevný. Milovníci pečení si mohou vybírat z klasických oblíbených materiálů, jako je keramika a sklo, stejně tak jako z modernějších variant, jako je silikon nebo nerezová ocel.

Domácí potřeby BANQUET, nejen díky každoročnímu přísunu novinek, uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Jsou vyráběny v rozmanitých velikostech, od těch nejběžnějších až po neobvyklé, v rozsáhlé paletě barev a dekorů. Neustálé rozšiřování sortimentu BANQUET, rozdílné použité materiály, dekory a barvy zaručují dokonalou nabídku pro každého klienta.

Portfolio produktů BANQUET je nadmíru rozsáhlé a obsahuje všechny potřebné kuchyňské a domácí potřeby.