Siemens představuje nové kombinované chladničky iSensoric – čerstvost pod vaší kontrolou

Známe to všichni bez výjimky. Už to vypadá na poklidný večer za přítomnosti skvělého filmu, vaší drahé polovičky a pár deci bílého, když v tom vám zazvoní telefon ohlášení nečekané návštěvy. I přes prvotní zjištění, že jste v obchodu nebyli už takovou dobu, že při další návštěvě vás možná čeká červený koberec se slavobránou, přirozeně návštěvu pozvete. Panika ovšem není na místě, pokud máte novou kombinovanou chladničku s mrazáky od značky Siemens. S tímto výkřikem moderní doby vás nepřekvapí nic. Inovativní funkce, kterými se může tato chladnička pochlubit, pomáhají udržovat vaše potraviny déle čerstvé.

Čerstvost díky iSensoric

Díky inovativní technologii iSensoric, se stávají chladničky Siemens něčím víc, než jen klasickými spotřebiči. Inteligentní senzory, kterými je tato chladnička opatřena, se postarají o to, aby vaše jídlo bylo vždy čerstvé.

Efektivita a úspora v jednom

Kombinované chladničky Siemens s technologií iSensoric jsou zde od toho, aby vám zabezpečovaly vždy maximálně čerstvé potraviny. Aby tedy tato chladnička mohla fungovat tak jak má, potřebuje k tomu dvě inteligentní řídící jednotky, kterými jsou:

FreshSense čidla

Tyto čidla jsou k tomu, aby měřila podmínky jak uvnitř, tak i mimo chladničku a díky tomu tak mohla být udržována stabilní teplota a tím ruku v ruce také čerstvost veškerých potravin uvnitř ní. Sečteno a podtrženo – vaše chladnička ví, co vaše potraviny potřebují. Pozná i sebemenší výkyvy teplot jako například když na chladničku začne svítit sluníčko a ihned tomu začne přizpůsobovat vnitřní teplotu. Tomu pomáhají speciální senzory freshSense, které měří teplotu jak uvnitř, tak i v okolí chladničky a může tak přesně odhalit změny teplot. Ihned jak jakoukoli teplotní změnu zaregistrují, řídicí systémy začnou reagovat tak, aby potraviny uvnitř chladničky byly stále čerstvé.

HyperFresh čidla

Dalším důležitým čidlem u chladniček Siemens jsou čidla hyperFresh, které jsou umístěny uvnitř přihrádky hyperFresh, kde měří teplotu a zároveň udržují stabilitu chladícího okruhu. Čidlo hyperFresh premium 0°C ovládáte intuitivním otáčením voliče, podle toho, zda chcete uskladnit ovoce, zeleninu, či cokoli jiného. Aby byly potraviny co možná nejlépe uskladněny, je potřeba zvolit správnou vlhkost, kterou nabízí právě hyperFresh.

NoFrost

Dalším důležitým čidlem je noFrost, které definuje odmrazovací cyklus a zamezuje tak vytváření námrazy. Čidlo noFrost chladniček Siemens nabízejí jejich uživatelům přesné určení odmrazovacích cyklů. Co to znamená v praxi? Že vám poskytne informace o okolní teplotě a kolikrát jste otevřeli dveře chladničky, což má jeden z nejhorších vlivů. Díky čidlu noFrost je zabráněno hromadění námrazy na vnitřní straně kombinované chladničky s mrazákem.

Zaměřeno na vaše pohodlí

Vaše pohodlí je pro značku Siemens prioritou. Od teď s jejich chladničkami budete mít neustále dostatek čerstvých potravin. Nové kombinované chladničky navíc nabízejí 54 l přidaného objemu. Další novinkou jsou skleněné police, které jdou lehce vytáhnout až do středu profilových lišt. Díky tomu tam máte snazší přehled, co v lednici máte. A aby toho nebylo málo, je chladnička Siemens perfektně osvětlena – světlo na stropě a boční stěně je více než dostačující a tudíž nepotřebujete přídavné světlo z interiéru. Pro noční nájezdy ideál.